RESULTATEN

2017

 Datum

 Wedstrijd

 Plaats

 Januari

 15-01
 28-01
 29-01

 MTB Beachreace Noordwijk
 D-Day Castricum 
 Westland MTB Beach Challange 

 33e plaats
 32e plaats
 5e plaats

 Februari

 11-02
 19-02

 Castricum – Camperduin – Castricum
 Beach Series Scheveningen

 12e plaats
 6e plaats

 Maart

 04-03
 11-03
 12-03

 NeCap-Schelphorst competitie
 Nederlands Kampioenschap Strandrace
 Finale Beachseries Langevelderslag

 6e plaats
 10e plaats
 10e, 5e plaats eindklassement

 April

 08-04
 15-04
 29-04

 NeCap-Schelphorst competitie
 NeCap-Schelphorst competitie
 SKS Bike-Marathon Sundern – Hagen 

 1e plaats
 3e plaats
 5e plaats

Mei

-

-

-

Juni

05-06
18-06
25-06

Ardenne Thropy (Belgie)
NL-Cup Assen
NL Cup - Hel van Groesbeek

19e plaats
16e plaats
3e plaats

Juli

08-07

16-07

Beach Criterium Hargen

Nederlands Kampioenschap Landgraaf (Elites)

5e plaats

18e plaats

Augustus

20-08

MTB TV De Venne (Dijkgatbos)

1e plaats

September

24-09

X-Callantsoog (Duo's)

1e plaats

Oktober

01-10

08-10

15-10

21-10

28-10

Rabotop NH DOK Den Helder

Bart Brentjens Challenge

World Series Marathon Girona

Derp Bikers Beachrace

Beachseries Scheveningen

3e plaats

DNF

33e plaats

5e plaats

4e plaats

November

05-11

10-11

19-11

26-11

Hoek van Holland - Den Helder

Strandrace Katwijk Fietst

Beukers Beach Criterium

BeachBattle Wijk aan Zee

DNS

6e plaats

4e plaats

2e plaats

December

03-12

Den Helder-Petten-Den Helder

14e plaats

 

 

 2016

 Datum  

 Wedstrijd

 Plaats

 Januari

 02-01
 09-01

 New Year’s Beach Challeng
 Egmond Pier Egmond 14e plaats

 5e plaats
 14e plaats

 Februari

 07-02
 27-02

 Dijk tot Dijk race
 Finale Beach Series

 9e plaats
 2e plaats en winnaar eindklassement

 Juni

 04-06

 Montferland MTB Cross Country

 3e plaats (Elite/ Belofte)

 Augustus

 21-08

 Ronde van Heerhugowaard

 DNF

 September

 11-09

 Kermiscross Zijdewind 

 4e plaats

 Oktober

 09-10 
 16-10
 30-10

 NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge
 UCI MTB Marathon World Series Girona  
 Beachmarathon Hoek van Holland – Den Helder

 10e plaats (Beloftes)
 52e plaats
 60e plaats

 November

 13-11
 28-11

 Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder
 Subaru Beach Battle Wijk aan Zee

 35e plaats
 13e plaats

 December

 03-12
 11-12
 18-12

 Beach Series Scheveningen Kurhaus 9e plaats
 Beach Series Callantsoog 11e plaats
 Europees Kampioenschap Mountainbike Beachrace

9e plaats
11e plaats
14e plaats

 

 2015

 Datum

 Wedstrijd

 Plaats

 Januari 

 10-01
 25-01

 Egmond Pier Egmond
 Beachrace Renesse

 19e plaats
 8e plaats

 Februari

 08-02

 Dijk tot Dijk race

 5e plaats

 Maart

 01-03
 07-03
 15-03
 22-03

 Trainingsomloop “de Vlietlanden”
 Strandrace Ameland
 Castricum-Camperduin-Castricum
 MTB nationaal Berlicum

 16e plaats
 10e plaats
 16e plaats
 DNF

 April

 16-04
 26-04

 BeneluxCup Nieuwkuijk
 MTB Nationaal Koningscup Havelte

 41e plaats
 10e plaats

 Mei

 02-05
 10-05
 17-05
 25-05
 31-05

 BeneluxCup Houffalize
 BeneluxCup Erezee
 MTB Nationaal Watersley, Sittard-Geleen
 District Kampioenschap Noord-Holland (Wielrennen)
 MTB Nationaal Heeswijk

 41e plaats
 19e plaats
 14e plaats
 17e plaats
 8e plaats

 Juni

 07-06
 14-06
 19-06
 20-06
 21-06
 25-06
 28-06

 07 BeneluxCup Eupen
 14 MTB Nationaal Baggelhuizerplas
 19 Tour de Haute Provence, etappe 1
 20 Tour de Haute Provence, etappe 2
 21 Tour de Haute Provence, etappe 3
 25 Open clubkampioenschap DOK MTB regionaal 
 28 Ronde van Warmenhuizen

 29e plaats
 16e plaats
 (Wielrennen)
 25e plaats
 X
 3e plaats
 DNF (Wielrennen)

 Juli

 12-07
 19-07
 23-07

 12 BeneluxCup Alzingen 
 19 Nederlands Kampioenschap Mountainbike
 23 Open Wierings Kampioenschap 

 24e plaats
 DNF
 3e plaats (Wielrennen)

 Augustus

 23-08

 BeleluxCup Landgraaf 

 11e plaats

 September

 13-09
 20-09
 --
 27-09

 MTB Kermiscross Zijdewind 
 BeneluxCup Esch sur Alzette 
 Benelux Klassement 2015
 Callantsoog on Wheels 

 6e plaats
 11e plaats
 10 plaats (tussen elites)
 2e plaats (Duo's met Bram de Waard)

 Oktober

 04-10
 18-10

 Nederlands Kampioenschap Marathon
 Rabotop G.P. West Frisia 

 2e plaats
 2e plaats

 November 

 01-11
 21-11

 Hoek van Holland – Den Helder 
 Beach Classic Scheveningen

 18e plaats
 5e plaats

 December 

 13-12
 27-12

 13 Nederlands Kampioenschap Strandrace 3e plaats
 27 Kurhaus Beach Classic 5e plaats

 3e plaats
 5e plaats

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2014

 Datum

 Wedstrijd

 Plaats

 Januari

 11-01

 Egmond Pier Egmond

 40e plaats

 Februari 

 02-02

 Nederlands Kampioeschap Strandrace

 10e plaats

 Maart

 27 feb - 2 maart
 09-03
 16-03
 23-03

 Afxentia Stage Race – Cyprus Sunshine Cup
 Voroklini Cyprus Sunshine Cup
 Castricum – Camperduin – Castricum 
 Trainingsomloop de Vlietlanden (race)

 64e plaats
 X
 3e plaats
 26e plaats

 April

 21-04
 27-04

 Topcompetitie Nieuwkuijk 
 Havelte 

 39e plaats
 DNF

 Mei

 25-05

 Worldcup Nove Mesto

 95e plaats

 Juni

 01-06

 UCI Worldcup Albstadt

 116e plaats

 Juli

 06-07
 13-07
 20 t/m 26 juli
 26-07

 Topcompetitie Landgraaf
 Nederlands Kampioenschap Noorbeek
 Overall Klassement Craft Bike TransAlp
 Winnaar Kenda Endura Challenge Craft Bike TransAlp

 23e plaats
 5e plaats (belofte)
 64e plaats
 X

 Oktober

 05-10
 26-10

 NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge
 Rabotop NH Hoorn

 X
 4e plaats

 November

 09-11
 22-11

 Strandrace Hoek van Holland – Den Helder
 Strandrace Texel

 X
 27e plaats

 

 2013

 Datum

 Wedstrijd

 Plaats

 Januari

 12-01

 Egmond Pier Egmond 

 16e plaats

 Februari

 10-02

 Dijk tot Dijk 

 3e plaats

 Maart

 01-03
 02-03
 03-03

 Sunshine Cup Cyprus dag 1  
 Sunshine Cup Cyprus dag 2  
 Sunshine Cup Cyprus dag 3 

 52e plaats
 49e plaats
 41e plaats

 April

 01-04
 07-04
 28-04

 Topcompetitie Nieuwkuijk
 Topcompetitie Norg 
 Nationaal Havelte 

 45e plaats
 DNF
 DNF

 Mei

 12-05
 18-05
 20-05
 24-05

 Topcompetitie Apeldoorn 
 Zuid-Hollandse Eilanden Tour
 District Kampioenschap Noord-Holland
 Limburgs Mooiste Race

 53e plaats
 DNF
 DNF
 DNF

 Juni

 09-06
 30-06

 Internazionali d’Italia Vermiglio
 Topcompetitie Landgraaf 

 56e plaats
 27e plaats

 Juli 

 07-07
 14-07
 28-07

 Nederlands Kampioenschap Mountainbike 
 Topcompetitie Steenwijk 
 City MTB Roosendaal 

 11e plaats
 24e plaats
 4e plaats

 Augustus 

 10-08
 11-08

 Sneek 
 Slag om Norg 

 38e plaats
 DNF

 September

 08-09
 15-09

 Beneluxkampioenschap Zoetermeer 
 Callantsoog on Wheels Duo’s 

 DNF
 1e plaats

 Oktober

 13-10
 20-10

 Bart Brentjens Challenge
 Hoek van Holland – Den Helder 

 9e plaats (beloften)
 38e plaats

 December

 08-12

 Sram MTB Beachrace Noordwijk

 15e plaats

 

 2012

 Datum

 Wedstrijd

 Plaats

 Februari

 26-02

 Dijk tot Dijk Strandrace

 12e plaats

 Maart

 04-03
 11-03
 24-03

 Nationaal MTB Assen
 Nationaal MTB Berlicum
 Flevotour race

 1e plaats
 3e plaats
 DNF

 April

 01-04
 09-04
 15-04
 29-04

 Topcompetitie MTB Norg 
 Topcompetitie MTB Nieuwkuijk
 UCI MTB Worlcup Houffalize 
 Nationaal MTB Havelte 

 13e plaats
 8e plaats
 80e plaats
 7e plaats

 Mei

 06-05
 --
 --

 Topcompetitie MTB Apeldoorn
 UCI MTB Worldcup Nove Mesto
 UCI MTB Worldcup La Bresse 

 6e plaats
 53e plaats
 76e plaats

 Juni

 18-06

 Topcompetitie Landgraaf 

 3e plaats

 Juli 

 08-07
 22-07
 29-07

 Topcompetitie Groesbeek 
 Nederlands Kampioenschap MTB 
 UCI MTB Worldcup Val d’Isère

 4e plaats
 5e plaats
 62e plaats

 Augustus

 26-08

 BeNeLux Kampioenschap Zoetermeer

 10e plaats

 September 

 17-09

 Bundesliga Bad Salzdetfurth 

 19e plaats

 Oktober

 01-10
 07-10
 14-10

 6 uurs race Callantsoog on Wheels 
 Rabotop NH
 Toertocht Bart Brentjes Challenge 

 1e plaats (duo's)
 5e plaats
 Tijd: 4:35 uur

 November

 11-11

 Rabotop NH Spaarnewoude

 4e plaats

 December

 09-12
 16-12

 Rabotop NH Schoorl
 Sint-Michielsgestel

 4e plaats
 22e plaats

 

 2011

 Datum

 Wedstrijd

 Plaats

 April 

 02-04
 17-04
 25-04

 Omloop NW Overijsel
 MTB Norg 
 MTB Nieuwkuijk

 DNF
 10e plaats
 10e plaats

 Mei

 08-05
 17-05
 23-05

 MTB Havelte 
 MTB Apeldoorn 
 MTB World Cup Dalby Forest

 9e plaats
 10e plaats
 39e plaats

 Juni 

 26-06

 MTB Groesbeek 

 6e plaats

 Juli

 17-07

 MTB Nederlands Kampioenschap

 DNF

 Augustus

 21-08

 UCI World Cup Val di Sole 
 TopCompetitie Steenwijk 

 69 plaats
 6e plaats

 September

 11-09
 18-09

 Kermis Cross Zijdewind
 Rabotop DOK 

 11e plaats
 4e plaats

 Oktober

 23-10

 Rabotop Hoorn 

 1e plaats

 

 2010

 Datum

 Wedstrijd

 Plaats

 Januari

 03-01
 10-01
 17-01
 24-01

 St. Michielsgestel 
 NK Veldrijden Heerlen
 Veldrit Bakel 
 Veldrit Amsterdam 

 14e plaats
 11e plaats
 12e plaats
 3e plaats

 Februari

 07-02

 Veldrit Haarlemmermeer

 3e plaats

 Maart

 14-03
 21-03
 28-03

 MTB Berlicum 
 MTB Honselersdijk 
 MTB Bergrace Wageningen 

 1e plaats
 7e plaats
 3e plaats

 April

 04-04
 05-04
 17-04
 18-04
 25-04

 Race Hoorn 
 MTB Nieuwkuijk 
 Race Omloop Land van Kleine Hein 
 MTB Norg 
 MTB Havelte 

 6e plaats
 3e plaats
 14e plaats
 DNF
 1e plaats

 Mei

 03-05
 09-05
 13-05
 16-05
 30-05

 MTB Houffalize 
 Race Margraten 
 MTB Kester 
 MTB Apeldoorn 
 MTB Holten 

 15e plaats
 28e plaats
 11e plaats
 8e plaats
 10e plaats

 Juni 

 06-06
 09-06
 13-06
 21-06

 MTB Bergrace Arnhem 
 DK Tijdrijden Noord-Holland 
 MTB Groesbeek 6e 
 MTB Averbode 8e 

 7e plaats (nieuwlingen)
 6e plaats
 6e plaats
 8e plaats

 Juli

 04-07
 11-07
 17-07

 MTB Steenwijk 
 Race Nederlands Kampioenschap
 MTB Nederlands Kampioenschap

 5e plaats
 30e plaats
 13e plaats

 Augustus

 22-08

 MTB Geraardbergen

 16e plaats

 September 

 12-09
 19-09
 25-09

 MTB Heeswijk – Dinther.
 Rabotop NH DOK Denhelder 
 Veldrit Harderwijk 

 X
 1e plaats
 18e plaats

 Oktober

 03-10
 09-10
 18-10
 26-10
 30-10

 Veldrit Dordrecht 
 Kermiscross ‘t Zand 
 Rabotop Hoorn 
 Nacht van Woerden
 Veldrijden DK Enkhuizen 

 12e plaats
 6e plaats
 1e plaats
 17e plaats
 6e plaats

 

 2009

 Datum

 Wedstrijd

 Plaats

 Januari             

 10-01
 18-01       
 24-01

 Egmond Pier Egmond 
 Cyclocross Bakel                                               
 NK Cyclocross

 37e plaats (Businessrace)
 24e plaats
 28e plaats

 Februari

 09-02

 Dijk tot Dijk strandrace 

 1e plaats met het Businessteam.

 Maart

 08-03
 15-03
 22-03

 Berlicum MTB 
 Honselersdijk MTB 
 Trainingsomloop Westerklief 

 11e plaats
 13e plaats
 5e plaats

 April

 05-04
 12-04
 13-04
 19-04
 26-04
 30-04

 Beneluxcup Betrix 
 Beneluxcup Verviers 
 Nieuwkuijk MTB 
 Beneluxcup Oldenzaal 
 Havelte MTB
 Oranje Ronde Sloten

 18e plaats
 24e plaats
 8e plaats
 26e plaats
 8e plaats
 10e plaats

 Mei

 03-05
 14-05
 17-05
 21-05
 24-05

 Houffalize MTB 
 Ploegentijdrit Wieringerwaard B klassement 
 Beneluxcup Apeldoorn 
 Ronde van het Purmerplein 
 Ronde van Uithoorn 

 "9e" plaats
 3e plaats
 24e plaats
 16e plaats
 8e plaats

 Juni

 01-06
 06-06
 07-06
 14-06
 21-06
 28-06

 DK wielrennen Zaandam 
 Omloop van de Maasvalei 
 Hartje Hoorn 
 Holten MTB
 Groesbeek MTB 
 Beneluxcup Habay 

 12e plaats
 75e plaats
 18e plaats
 13e plaats
 13e plaats
 19e plaats

 Juli

 18-07

 Nederlands Kampioenschap mountainbike 

 10e plaats

 Augustus  

 06-08
 30-08

 Ronde van Nootdorp
 Steenwijk MTB 

 21e plaats
 11e plaats

 September

 05-09
 13-09

 Kleine omloop van de Veenkolonien race
 Heeswijk MTB

 29e plaats
 10e plaats

 Oktober

 04-10
 10-10
 18-10
 25-10
 31-10

 Hondsrug Classic 102e plaats.
 Kermiscross t’Zand 2e plaats.
 Rabotop Hoorn 3e plaats.
 Rabotop  Spaarnwoude DNF.
 DK Cyclocross Leiden 5e plaats.

 102e plaats
 2e plaats
 3e plaats
 DNF
 5e plaats

 November 

 01-11
 15-11
 23-11
 29-11

 Cyclocross Lierop 
 Cyclocross Lieshout 
 Rabotop Petten 
 Cyclocross Gieten

 13e plaats
 8e plaats
 4e plaats
 14e plaats

 December

 06-12
 27-12

 Rabotop Texel 
 Rabotop Enkhuizen

 4e plaats
 1e plaats

 

 2008

 Datum

 Wedstrijd

 Plaats

 Februari

 03-02

 Open Fries Kampioenschap

 3e plaats

 Maart

 09-03
 15-03
 24-03

 Berlicum MTB 
 Burgh-Haamstede LJW MTB
 Nieuwkuijk MTB

 3e plaats
 2e plaats
 2e plaats

 April

 05-04
 27-04
 30-04

 Arkel Ljw MTB
 JSW Lieshout 
 Havelte MTB 

 2e plaats
 4e plaats
 1e plaats

 Mei 

 11-05
 24-05

 JSW Bleiswijk 
 Apeldoorn LJW MTB

 19e plaats
 1e plaats

 Juni

 07-06
 14-06
 15-06
 21-06
 28-06

 NK MTB DOK Denhelder
 NK Wielrennen Oldenzaal 
 MTB Oss 
 LJW Zuidwolde
 MTB Zoetermeer 

 3e plaats
 41e plaats
 Uitslag onbekend
 2e plaats
 3e plaats

 Juli

 06-07

 St. Vith (Belgie) 

 4e plaats

 Augustus 

 17-08
 30-08

 Race Beverwijk 
 LJW Harderwijk 

 5e plaats
 2e plaats

 September 

 13-09
 14-09
 20-09
 21-09
 27-09
 X
 28-09

 Beukers Bike Challenge (tijdrit) 
 MTB Zijdewind 
 LJW Geestmerambacht
 Rabotop Wieringerwaard 
 LJW Honselersdijk Finale wedstrijd
 (dag en algemeen klassement).
 Rabotop Quelderduyn 

 5e plaats
 1e plaats
 1e plaats
 1e plaats
 1e plaats
 X
 1e plaats

 Oktober 

 19-10

 Rabotop Hoorn

 3e plaats

 November 

 02-11

 Cyclocross Veghel-Eerde

 20e plaats

 December 

 07-12
 28-12

 Rabotop Texel
 Rabotop Enkhuizen

 1e plaats
 1e plaats

 

 2007

 Datum

 Wedstrijd

 Plaats

 Februari 

 04-02

 MTB open Fries kampioenschap Friesland 

 1e plaats

 Maart 

 18-03
 24-03

 LJT MTB Burg – Haamstede
 LJC race Berhem (eerste wegwedstrijd).

 2e plaats
 15e plaats

 April 

 05-04
 21-04
 25-04
 28-04

 Race kampioenschap van Hoorn 
 LJT MTB Alkmaar 
 Race Ard Schenk tijdrit 
 Jeugdcriterium ‘De Hel van Petten’ 

 5e plaats
 1e plaats
 2e plaats
 3e plaats en 1e Pettemer

 Mei 

 03-05
 19-05
 22-05
 24-05
 26-05

 3e Open MTB wedstrijd HRTC DOK
 LJT MTB Apeldoorn
 7e Openwedstrijd Renafdeling HRTC DOK 
 4e Open MTB wedstrijd HRTC DOK 
 Race JSW WheelerPlanet

 1e plaats
 1e plaats
 3e plaats
 2e plaats
 5e plaats

 Juni 

 02-06
 09-06
 16-06
 30-06

 NK MTB DOK Denhelder 
 NK RACE Valkenswaard 
 LJT MTB Rijswijk 
 LJT MTB Zuidwolde

 1e plaats
 19e plaats
 1e plaats
 1e plaats

 Augustus 

 26-08

 LJC race Bussum 

 5e plaats

 September 

 01-09
 16-09
 29-09

 LJT MTB Harderwijk 
 Rabo Top Wieringerwaard MTB 
 LJT MTB Honselersdijk 

 1e plaats
 6e plaats
 3e plaats

 Oktober 

 07-10
 14-10
 22-10

 Rabo top Quelderduyn MTB 
 Rabo top Medemblik MTB 
 Rabotop Denhelder MTB

 5e plaats
 3e plaats
 4e plaats

 November 

 04-11
 18-11

 Rabotop Spaarnwoude 
 Rabotop Petten

 6e plaats
 6e plaats

 December 

 12-12
 23-12

 Rabotop Hoorn 
 Rabotop Enkhuizen

 6e plaats
 6e plaats

 

 

 Datum    

 Wedstrijd

 Plaats

 Januari       

 10-01  

 Baan Alkmaar 

 4e plaats

 Februari 

 05-02
 21-02

 MTB Friesland
 Baan Alkmaar

 3e plaats
 3e plaats

 Maart 

 18-03
 26-03
 30-03

 MTB Burg – Haamstede
 LJT weg Papendal (eerste wegwedstrijd).
 MTB DOK Denhelder

 2e plaats
 13e plaats
 1e plaats

 April 

 02-04
 13-04
 15-04
 16-04
 30-04

 Kampioenschap van Hoorn weg 
 Tijdrit weg De Venne 8.75 km gereden 
 LJT MTB Den Helder (DOK)
 Club kampioenschap race Alcmaria-victrix
 Distrikskamp. Beverwijk 

 2e plaats
 17.27 min. 
 1e plaats
 3e plaats
 5e plaats

 Mei 

 10-05
 13-05
 20-05
 21-05
 27-05

 Ploegen tijdrit wieringerwaard 
 LJT MTB Alkmaar
 Race De Hel van Petten 
 LJT race Enkhuizen
 LJT MTB Apeldoorn

 1e plaats
 1e plaats
 3e plaats
 13e plaats
 1e plaats

 Juni 

 10-06
 17-06
 25-06

 Nederland Kampioenschap MTB s (ik ben Nederlands Kampioen)!
 Nederland Kampioenschap race 
 LJT MTB Rijswijk 

 1e plaats
 20e plaats
 2e plaats

 Juli 

 02-07

 MTB Zoetermeer (11 en 12-jarigen reden bij elkaar, ik verloor van de
 Nederlands kampioen bij de 12-jarigen).

 2e plaats

 Augustus 

 20-08
 27-08

 LJT MTB Arkel 
 LJT race Bussum 

 1e plaats
 5e plaats